Profesyonel Cilt Bakımı Fiyatları

Güzellik merkezinde profesyonel cilt bakımı yaptırmak belli bir ücret ödeyeceğiniz anlamına geliyor. Fakat kesinlikle evde uyguladığınız maskeler ile kıyaslanmayacak kadar etkili olduğunu bilmeniz gerekir. Cildin tüm ihtiyacını karşılayan profesyonel cilt bakımı, kadın erkek fark etmeden herkes tarafından periyodik olarak yapılması tavsiye edilir. Periyodik cilt bakımı, cildin yaşlanmasının önüne geçeceği gibi cildin daima nefes almasını sağlar ve daha taze görünür. Peki profesyonel cilt bakımı fiyatları ne kadar?


PROFESYONEL CİLT BAKIMI NEDİR?
Cildin tüm ihtiyacını karşılayan, derinlemesine gerçekleştirilen bakımdır. Profesyonel cilt bakımında kimyasal içeren ürünler de kullanılabilmektedir. Bu yüzden alerjiniz varsa reaksiyon olabileceğini unutmayınız. Profesyonel cilt bakımı günümüzde teknolojik cihazlar eşliğinde uygulanmakta olup, bakım yaptırdığınız yer oldukça önemlidir. Günümüzde cilt bakımı yaptıracağınız çok sayıda yer bulabilirsiniz fakat sağlıklı olup olmadığı konusunda dikkat etmeniz konular vardır. Bunların başında kullanılan ürünler geliyor. Cilt bakımında birinci dereceden etkili olan detay, kullanılan cilt bakım ürünleri. İyi bir kit kullanılmıyorsa bakımdan elde edilecek performans düşük kalır. Ayrıca cildiniz zarar görebilir. Bu yüzden profesyonel bakım her zaman güvenilir yerde yapılmalıdır.

PROFESYONEL CİLT BAKIMI FİYATLARI
Cilt bakımında kullanılan cihazlar ve kullanılan ürün kalitesi çeşitli maliyetler oluşturmaktadır. Bu yüzden yaptıracağınız cilt bakımının türü fiyatı doğrudan etkilemektedir. Eğer medikal cilt bakımı yaptıracaksanız fiyatlar 150-300 TL arasında değişiklik göstermektedir. Daha düşük bakım fiyatları ile karşılaşmanız da mümkün. Fakat ürün ve işletme kalitesi hakkında soru işaretlerinin oluşmasına sebebiyet verebilir. Unutmayın ki cilt için uygulanan krem ve serumlar işletmeye ciddi maliyetler oluşturmakta ve bakım ürünlerinin maliyetleri oldukça yüksektir. Hiç bir işletme zarar etmek istemeyeceği için iyi ürün kullanan işletmeler bu rakamı daima yüksekte tutar.

Eğer yaptıracağınız profesyonel cilt bakımı son yıllarda fazlaca popüler olan, bir çok ünlü ismin de kullandığı hydrogen facial uygulaması ise fiyat biraz daha yukarı çıkacaktır. Hydrogen Facial, gerçek hydrogen kullanılması sebebiyle ekstra maliyet oluşturur. Bu da cilt bakımındaki fiyatı biraz daha yukarı çeker. Fiyatlar 300-600 TL aralığında değişmektedir.

CİLT BAKIMI NEREDE YAPTIRILMALI?
Cilt bakımı yaptıracağınız yer güvenilir bir nokta olmalı. Bulunduğunuz konumdaki güzellik merkezlerini araştırıp, hangi ürünü kullandıklarını sormanız yapmanız gereken ilk şey olmalıdır. Eğer güvenilir marka ile çalışılıyorsa cilt bakımı için ideal olacaktır. İkinci dikkat etmeniz gereken şey ise hijyen kuralları. Eğer gidecek olduğunuz işletmede hijyen kuralları hiçe sayılıyorsa çok sağlıklı bir bakım olmasını beklemeyin.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir