Lazer Epilasyon Fiyatları

Günümüzde güvenilir yerde lazer epilasyon yaptırmak oldukça maliyetli. Kalıcı çözüm istiyorsanız istenen ücretlerde uygunluk aramak hata olabilir. Lazer epilasyon fiyatları tüm vücut için bitiş paket olarak 1.000 TL ve 5.000 TL arasında değişkenlik göstermekte. Büyük fiyat farklılıkları olmasının sebebi ise her yerde aynı kalitede hizmetin sunulmaması ve aynı sonucun alınamaması. Bu yazımız kalıcı çözüm alabileceğiniz, gerçekten kaliteli hizmet sunan bir güzellik merkezi tarafından lazer epilasyon için istenecek fiyatları içerir. Eğer lazer epilasyon yaptırmayı düşünüyorsanız mutlaka okuyun.


Lazer epilasyon için bir işletmenin sizden isteyecek olduğu ücret, hizmet kalitesini ve gerçekten kalıcı çözüm üretip üretmediğine dair önemli bir done sunar. Bu sebeple düşük fiyat veren işletmeleri tercih etmemeniz tavsiye edilir. Günümüzde bir çok kişi uygun fiyat araştırması yapıp düşük fiyat sunan işletmeleri tercih ettiği için sonuç alamamaktadır. Beraberinde gelen olumsuz sonuç ise ciddi hayal kırıklığı yaşatmakta. Bu durum aynı zamanda ilgili kişilerin lazer epilasyona bakış açısını da değiştirmektedir ve işe yaramadığını düşündürmektedir. Fakat iyi bir yerde iyi bir cihaz ile yapılacak olan lazer epilasyon, tereddütsüz olumlu şekilde kalıcı çözüm sağlamaktadır.

LAZER EPİLASYON FİYATLARI

Eğer bir işletme size tüm vücut lazer epilasyon için 1000-1500 TL ya da daha düşük bir fiyat veriyorsa oradan hızlı bir şekilde uzaklaşmanızı tavsiye ederiz. Veya seans başına 80-100 lira gibi bir ücret isteniyorsa da uzaklaşmanız gerekir. Bu tür düşük fiyatlar sunan işletmeler kalıcı çözüm üretmekte yeterli başarıyı sağlayamamaktadırlar.

Cihaz kalitesine güvenen ve sonuç alma anlamında verdiği hizmete güvenen işletmeler fiyat politikalarında daha serttir. Daha yüksek fiyatlar sunarlar. Fakat daha güvenilir ve sonuç odaklıdır. Böyle bir işletmede tüm vücut lazer epilasyon fiyatları 2500-3000 TL ve üzerinden başlar ve 5000 TL gibi rakama kadar çıkabilmektedir.

Fiyat, lazer epilasyon sektöründe güvenilirlik göstergesi diyebiliriz. Eğer maddi açıdan yeterlilik sağlayamıyorsanız ucuz fiyatlara epilasyon yaptırmak yerine bütçenizi tamamlayıp güvenilir bir yerde doğru fiyatlarla lazer epilasyon yaptırmanız tavsiye edilmektedir.

Lazer epilasyon vücudun kıl üreten her bölgesine yapılabilmektedir. Eğer vücudunuzun tüm bölgelerinde kıl yoksa sadece kıl üreten bölgeler için lazer epilasyon hizmeti almanız daha doğru olacaktır. Bu sayede daha düşük fiyatlara epilasyon yaptırabilirsiniz. Örneğin kadınlar için kol, kol altı, bacak ve genital bölge daha çok tüylenme yapmaktadır. Sadece bu bölgelerin seçilerek hizmet satın alınması, ödenecek ücretin de daha düşük olmasını sağlayacaktır.

FİYAT FARKLILIĞI YARATAN DURUMLAR
Lazer epilasyonda fiyat farklılığının yaşanmasına sebep olan çok sayıda durum vardır. Epilasyon cihazının türü bunların başında geliyor. Bilindiği üzere günümüzde en yaygın cihazlar diode ve alexandrite olmaktadır. Alexandrite daha ucuz bir hizmet sunar. Daha uzun sürede sonuç sağlar. Daha eski bir yöntemdir. Diode lazer epilasyon ise daha yeni bir teknolojiye sahip olup daha kısa sürede kalıcı çözüm sunar. Bu da fiyatlarda farklılık yaşanmasına sebep olur. Diode lazer epilasyon bu sebeple genellikle alexandrite epilasyona göre daha yüksek ücretle yapılmaktadır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir