Kirpik Lifting Fiyatları

Kirpik lifting son zamanlarda sık duyduğunuz güzellik uygulamalarından biridir. Kirpik lifting fiyatları da sıkça merak edilir. Bir çok kişi kirpikler için gerçekleştirilen bu uygulamayı bilmezken, bilenler ise büyük bir nimetten yararlanıyor diyebiliriz. Çünkü kirpik liftingi bakışları doğrudan etkileyen, güzellik için çok etkili bir dokunuştur. Ayrıca uygun fiyatlarla yaptırılıyor olması bu uygulamanın bir çok kişi tarafından kolayca kullanılmasını sağlıyor.


KİRPİK LİFTİNG NEDİR?
Farklı isimlerle de duyabileceğiniz kirpik liftingi, kirpik perması, kirpik kıvırma veya kirpik serumu olarak da bilinir. Kirpikleri yukarıya doğru kıvrılması sağlanır ve bu sayede kirpiklerin belirginliği maksimum seviyeye çıkarılır. Ayrıca kıvırma işlemi ile birlikte kirpik serumu yani vitamini uygulanır. Bu sayede daha güçlü kirpikler elde edilir. İşlemin tekrarlanması halinde zaman içerisinde kirpikler daha güçlü bir yapıya bürünür. Yani kirpik kıvırma sadece kıvırma işlemi olarak değil, bir bakım uygulaması olarak da bilinmelidir.

KİRPİK LİFTİNG FİYATLARI

Kirpik lifting fiyatı her yerde sabit belirli bir fiyat ile yapılmamaktadır. Uygulamanın yapıldığı yer, yapan kişinin tecrübesi ve kullanılan malzemelerin kalitesi, kirpik liftinginde performansı doğrudan etkiler. Fiyat ise 100 ile 300 TL aralığında değişmektedir. Ortalama 200 TL ile kirpik liftingi yaptırabilirsiniz. Çok uygun fiyatlı yerlerden kaçınmanızı öneririz. Sebebi ise ucuz malzemeler liftingden elde edilen performansı daha düşük kılacaktır.

KİRPİK LİFTİNG NE KADAR SÜRE ETKİLİ
Serum ve kıvırma işleminin etkisinin ne kadar sürdüğünü merak ediyor olabilirsiniz. Ortalama 3-4 hafta aralığında devam eden bir etkiye sahiptir. Etkisi geçtikçe yeniden yaptırmanız ve bunu alışkanlık haline getirmeniz ise kirpiklerinizi ilerleyen dönemlerde daha güçlü kılacaktır.

KİRPİK LİFTİNG ZARARLI MI?
Kirpik lifting, zararlı değil aksine faydalı bir uygulamadır. Dökülmüş, azalmış veya seyrek kirpikler için uygulanması önerilen bu işlem kirpikleriniz için komple bir bakım sunar. Bu bakım kirpiklerinizin daha hacimli görünmesini sağladığı gibi, daha güçlü olmasında da fayda sağlamaktadır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir