Hydrafacial Fiyatı Ne Kadar?

Hydrafacial, günümüzün en popüler cilt bakımı uygulamasıdır. Cilt bakımından öte bir uygulama olan Hydrafacial, bir çok ünlü tarafından da öncelikli olarak tercih edilmektedir. Peki uygulama hakkında ne kadar bilgimiz var? Hydrafacial fiyatları ne kadar? Hydrafacial yan etkileri var mı? Hydrafacial ne işe yarar? gibi sorulara yanıt arıyorsanız doğru yerdesiniz.


Hydrafacial Nedir?
Hydrafacial, profesyonel cilt bakım uygulamasıdır. Vakumlu bir başlık sayesinde ciltte oluşan siyah noktaları, sebumları ve diğer pislikleri temizler. Aynı zamanda ikinci bir görevi olan başlık Hydrafacial cihazındaki serumları cilde yedirir ve cildin bu sayede daha parlak görünmesini sağlar. Ciltteki ince çizgilerin azalmasında da yardımcı olur. Tam anlamıyla bir gençleştirme uygulaması olmasa da sıradan cilt bakımların ötesinde etkiye sahip cilt bakım uygulamasıdır.

Hydrafacial Ne İşe Yarar?

Hydrafacial yaptırmadan önce ne işe yaradığını merak ediyor olabilirsiniz. Hydrafacial uygulaması öncelikli olarak yüksek güçteki vakumu sayesinde cildi kusursuz olarak temizler. Cildi nemlendirir, cilde parlaklık kazandırır, ince çizgileri açar ve azaltır, ciltte bulunan lekelerin renklerini açar, genişlemiş gözeneklerin küçülmesini sağlar ve gözenek problemlerini minimum düzeye getirir.

Hydrafacial Yan Etkisi Var mı?
Hiç bir yan etkisi bulunmamaktadır. Aksine cildinizin daha genç bir görünüme sahip olması ve cildinizin dış etkenlerden olumsuz etkilenmesini engellemek için periyodik olarak yaptırabileceğiniz bir uygulamadır.

Ne Sıklıkla Yapılmalı?
Cilt bakımı çok sık yapılmamalıdır. En erken 21 gün sonra Hydrafacial uygulaması tavsiye edilir. Bu süre sadece Hydrafacial uygulamaıs için değil, aynı zamanda medikal cilt bakımı uygulaması için de geçerlidir. Eğer düzenli ve periyodik olarak Hydrafacial cilt bakımı yaptırmayı planlıyorsanız her ayın belirli bir günü yaptırmanız fazlasıyla yeterli olacaktır.

Hydrafacial Fiyatı Ne Kadar?
Peki Hydrafacial fiyatları ne kadar? Bir güzellik merkezine gittiğinizde sizden Hydrafacial uygulaması için istenen ücret ne kadar olacaktır? Burada işyerine maliyeti oluşturan vakum ile uygulamanın gerçekleştirilmesi değil, serumlardır. Ve oldukça fazla dikkat etmeniz gereken konudur. Bu kısmı dikkatle okumanızı tavsiye ederiz. Hydrafacial uygulamasından iyi bir etki almak istiyorsanız uygulamanın gerçek serumlar eşliğinde yapıldığına dikkat etmelisiniz. Uygulama sadece vakumla gerçekleştirilen cilt temizliğinden ibaret değildir. Cilde uygulanan serumlar uygulamanın asıl konusudur. Bu sebeple uygulamada gerçek serumlar kullanılmalıdır. Günümüzde gerçek serumlar kullanmayan, serum yerine su ve soda gibi içeriklerle uygulamayı gerçekleştiren yerler bulunmaktadır. Bu da fiyatın daha düşük olarak sunulmasına sebep olmaktadır. Eğer Hydrafacial uygulaması için sizlere 100-150 TL gibi rakamlar veriliyorsa uygulamada kullanılan serumların gerçek olma ihtimali yok diyebiliriz. Hydrafacial uygulamasının gerçek serumlarla uygulandığı mekanlarda fiyat 300 Liranın altında olmayacaktır. Eğer güvenilir bir güzellik merkezi ile irtibata geçtiyseniz Hydrafacial uygulaması için sizlere iletilmesi gereken rakam 300-350 TL gibi bir rakam olmalıdır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir